AirWays.cz
 • nejčtenější český web o cestování letadlem a letecké dopravě. Nabízí zprávy a aktuality z leteckého prostředí, profily aerolinek a informace o letenkách. Denně aktuální informace o nových produktech a službách, rozsáhlé diskusní fórum s tipy a radami od čtenářů, kteří se o leteckou dopravu zajímají, trip reporty, atlas letadel.
 • Cílovou skupinu tvoří čtenáři se silně nadprůměrnými příjmy a vzděláním (socioekonomická A), převážně z velkých měst (Praha 45%), nároční cestovatelé, fanoušci do létání, zaměstnanci cestovních kanceláří, leteckých společností a leteckého průmyslu.

 • Návštěvnost:
  RU/měsíc: 50 000
  PV/měsíc: 450 000 v sezóně
  ČeskéVýlety.cz
 • České výlety jsou cestovní portál zaměřený na Českou republiku s tipy na výlety (vč. rozsáhlého kalendáře akcí), aktivní trávení volného času (sportovní a zábavná zařízení, lyžařské areály) a ubytování. Cílovou skupinou jsou tedy cestovatelé a sportovci. České výlety jsou tedy vhodným médiem pro provozovatele ubytovacích, zábavných a sportovních zařízení a pořadatele akcí (festivalů), dále třeba i pivovarů (pivní slavnosti). Dále pak dopravních firem (železničních, autobusových), cestovních kanceláří apod.

 • Návštěvnost:
  RU/měsíc: 99 000 v sezóně
  PV/měsíc: 428 000 v sezóně